Umývač

KESTLER spol. s r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 5, Petržalka
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € hrubá mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ručné umývanie vozidiel, exteriér aj inetriér,
-umývanie nových vozidiel, príprava pred predajom a odovzdaním zákazníkom,
-umývanie vozidiel po servise, po opravách poistných udalostí
- zabezpečenie čistoty vystavovaných vozidiel v salóne

- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- práca v modernej spoločnosti
- firemné akcie
- zľavy na vozidlá, náhradné diely a služby ponúkané v značke Renault/Dacia

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

spoľahlivosť
samostatnosť
bezúhonosť
snaha vzdelávať sa

Spoločnosť KESTLER spol. s r.o. je autorizovaným dealerom automobilov značky Renault, Dacia. Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu viac ako 25 rokov.
V roku 2011 Ministerstvo hospodárstva SR a Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR udelilo spoločnosti KESTLER čestné uznanie za zodpovedné podnikanie, výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2531865  Dátum zverejnenia: 20.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € hrubá mzda