Inštruktor autoškoly skupiny B

KERUJ, s.r.o.

Miesto práce
Poštová 14, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou hlavnou náplňou práce bude príprava a vedenie kurzov zameraných na získanie vodičského oprávnenia,  vysvetľovanie pravidiel cestnej premávky v súlade s platnou legislatívou, vedenie náuky o údržbe motorového vozidla a jeho konštrukcii.

Tieto činnosti budeš prepájať s praktickým vyučovaním vedenia vozidla na autocvičiskách a v cestnej premávke.

Napokon sa potešíme, ak pomôžeš budúcim vodičom zvládnuť finále - záverečné skúšky.

Aká by to bola práca bez benefitov?!

U nás Ti ponúkame možnosť flexibilného pracovného času a zaujímavé finančné ohodnotenie.

Zaručíme Ti prácu v mladom, dynamickom a priateľskom kolektíve. U nás nikdy nie je núdza o zábavu, preto si môžeš byť istý, že do práce budeš chodiť s radosťou.

Podmienkou prijatia uchádzača je vlastnenie inštruktorského preukazu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore vítaná

Z našej strany môžeš očakávať kopec benefitov. Niečo však budeme vyžadovať aj z tvojej strany.

Požadujeme bezúhonnosť, teda maximálnu spôsobilosť na právne úkony.

Budeme ti pomáhať v tom, aby si do práce chodil vždy pozitívne naladený a túto náladu šíril ďalej.

Trpezlivosť a dobré komunikačné zručnosti sa Ti v práci u nás jednoznačne zídu, keďže isté situácie nevyjdu na prvý pokus vždy podľa tvojich predstáv.

Potešíme sa tvojej samostatnosti, dobrým organizačným zručnostiam a ochote učiť sa. Svet je plný zmien. U nás sa snažíme uvedomovať si ich dôležitosť a adekvátne na ne reagovať.

Sme autoškola Keruj, kde inovácia a štýl tvoria základ našej identity. Sme tou správnou voľbou pre mladých, odvážnych jedincov, ktorí túžia po dynamickej a modernej autoškole.

Sme súčasťou slovenskej podnikateľskej skupiny GURUPU, ktorá združuje niekoľko projektov zo sfér gastronómie, marketingu a ďalších. Viac informácií nájdete na www.gurupu.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4784809  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.