Obchodno-technický manažér

KERAMING a.s.

Slovensko, Trenčiansky kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda závisí od zručností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prezentácia spoločnosti Keraming u potenciálnych klientov a investorov
- Aktívne a samostatne vedenie obchodno–technických rokovaní v anglickom jazyku
- Kreatívna tvorba prezentácie nového stavebného prvku a technológie výstavby
- Samostatná tvorba prezentačných materiálov
- Účasť na obchodno-technických rokovaniach, schopnosť viesť samostatne rokovania
- Vypracovávanie harmonogramov
- Týždenné reportovanie vedeniu spoločnosti o vlastných výkonoch

- Služobné auto, mobil, lap top aj pre súkromné účely
- Perspektíva u stabilného zamestnávateľa
- Možnosť rastu v dynamickom kolektíve
- Kreatívna a tvorivá samostatná práca
- Firemné akcie - teambuildingy, konferencie, vianočný večierok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Organizačné a komunikačné schopnosti
- Zodpovedný prístup, samostatnosť, flexibilita a kreatívnosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Vysoké pracovné nasadenie + technické myslenie

Keraming je špecializovaná organizácia inžiniersko-dodávateľského typu. V rámci svojho pôsobenia zabezpečuje komplexné stavebné a technologické dodávky a služby súvisiace s prípravou a realizáciou investície ako aj legislatívne služby spojené s povolovaním stavieb a uvedením do užívania, geodetické služby a prieskumné práce staveniska. Spoločnosť sa zaoberá tiež výrobou oceľových konštrukcií pre stavebníctvo.
ID: 4576400  Dátum zverejnenia: 12.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac