Stavbyvedúci

KERAMING a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
2 300 EUR/mesiacod 2300 €, platové podmienky budú stanovené na základe zručností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podrobné a dôkladné poznanie projektovej dokumentácie.
- Samostatné vedenie stavby, koordinácia prác subdodávateľov, kontrola a dodržanie zmlúv a projektov.
- Organizovanie a kontrola práce zverených zamestnancov.
- Práca si vyžaduje cestovanie za stavebnými zákazkami v rámci Slovenska.

- získanie praktických skúsenosti,
- vzdelávanie zamerané na profesionálny a osobný rozvoj, odborné kurzy,
- práca na rôznorodých projektoch,
- práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 30 ročnou históriou,
- firemné akcie - teambuildingy, konferencie, vianočný večierok,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- odborná spôsobilosť na výkon činnosti stavbyvedúci,
- samostatnosť,
- schopnosť riadiť, organizovať a motivovať kolektív zverených zamestnancov,
- flexibilita,
- vysoké pracovné nasadenie,
- znalosť AJ alebo NJ je výhodou.

Keraming je špecializovaná organizácia inžiniersko-dodávateľského typu. V rámci svojho pôsobenia zabezpečuje komplexné stavebné a technologické dodávky a služby súvisiace s prípravou a realizáciou investície ako aj legislatívne služby spojené s povolovaním stavieb a uvedením do užívania, geodetické služby a prieskumné práce staveniska. Spoločnosť sa zaoberá tiež výrobou oceľových konštrukcií pre stavebníctvo.
ID: 4468608  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac