Zvárač CO2

KERAMING a.s.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bodovanie a zostavovanie dielcov a zostáv,
- zváračské a zámočnícke práce,
- zváranie kovových konštrukcií metódou CO2,
- čítanie jednoduchej výkresovej dokumentácie,
- oprava chybných zvarov,
- plnenie úloh zadané nadriadeným

- práca v stabilnej spoločnosti
- zabezpečovanie školení a seminárov potrebných na vykonávanie danej práce (obnovovanie úradných skúšok)
- motivujúce platové ohodnotenie podľa odbornosti a výkonu
- preplácanie nadčasov

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Viac info. na tel.č. 0903 417 101

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Štátne skúšky 135P
Samostatnosť
Ochota pracovať aj nadčasy

Keraming je špecializovaná organizácia inžiniersko-dodávateľského typu. V rámci svojho pôsobenia zabezpečuje komplexné stavebné a technologické dodávky a služby súvisiace s prípravou a realizáciou investície ako aj legislatívne služby spojené s povolovaním stavieb a uvedením do užívania, geodetické služby a prieskumné práce staveniska. Spoločnosť sa zaoberá tiež výrobou oceľových konštrukcií pre stavebníctvo.
ID: 4000338  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac