Maloobchodný referent

KERAMIKA SOUKUP SR, s.r.o.

Miesto práce
Šaldova, Karlín, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacnástupná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Společnost KERAMIKA SOUKUP se specializuje na nákup a následný prodej keramických obkladů, dlažeb, sanity a stavební chemie.
Práce máme mnoho, proto hledáme pro naše designové centrum v Praze Karlíně vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:
Maloobchodní referent:
• Jste zodpovědný, spolehlivý, vstřícný a máte příjemné vystupování?
• Baví Vás design a komunikace se zákazníky?
• Máte chuť učit se novým věcem a trendům?
• Máte dobré výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách (práce, praxe, brigáda)?
• Máte smysl pro týmovou práci?
Pokud zní Vaše odpověď „ano“, pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?
• Komunikace se zákazníky bude Vaším denním chlebem.
• Následný prodej obkladů, dlažeb a dalšího koupelnového vybavení.
• Navrhování stylových interiérů a exteriérů pro naše zákazníky.
Co nabídneme my Vám?
• Stabilní zaměstnání v této složité době.
• Řádné finanční ohodnocení vč. zaměstnaneckých benefitů.
• Zaškolení a seznámení s kompletním provozem našeho studia.
• Možnost profesního rozvoje a karierního růstu.
• Zaměstnání na HPP s okamžitým nástupem.

Informácie o výberovom konaní

Chcete s námi dopřát každému našemu zákazníkovi krásný a pohodlný domov? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

ovládanie SAP výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Veľkoobchod a maloobchod obkladov a dlažieb, sanity, stavebnej chémie a fasád.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4500560  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac