Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovná ponuka pre skúseného automechanika/autoelektrikára v Malackách

KENE Servis s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 3, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/mesiacosobné odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka pre skúseného automechanika/autoelektrikára v Malackách:

- Servisné prehliadky a údržba vozidiel

- Olejový servis

- Výmena brzdových segmentov a obložení

- Diagnostika vozidiel všetkých značiek

- Príprava vozidiel na STK a EK

- Výmena auto skiel

- Bežné opravy a údržba hydraulických zariadení

- Pneuservis pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá

Ďalšie typické náplne práce pre pozíciu automechanika/autoelektrikára v Malackách:

- Oprava a výmena svetiel, blinkrov a iných elektrických súčiastok

- Výmena a oprava výfukových systémov

- Nastavovanie geometrie kolies

- Montáž a demontáž zimných a letných pneumatík

- Oprava a výmena batérií

Ty budeš:

- Servisovať a opravovať vozidlá

- Diagnostikovať a riešiť poruchy na vozidlách

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Príchod do dielne o 8:00

- Zabezpečenie prípravy vozidiel na servis a údržbu

- Servis a údržba vozidiel podľa plánu

- Diagnostika a riešenie porúch na vozidlách

- Ukončenie práce o 16:30

Pracovná doba:

- Pondelok až piatok

- 8:00 - 16:30

- Budeš pracovať v modernom a dobre vybavenom servise, ktorý ti poskytne komfortné pracovné prostredie.

- Získas príležitosť pracovať na špičkových vozidlách a technológiách, ktoré ti umožnia rozvíjať svoje odborné zručnosti.

- Budeš súčasťou tímu skúsených odborníkov, ktorí sú pripravení ti pomôcť a zdieľať svoje znalosti.

- Ponúkame ti stabilné zamestnanie s možnosťou dlhodobého rastu a profesionálneho rozvoja.

- Sme flexibilní a radi prispôsobujeme pracovný čas a pracovné podmienky individuálnym potrebám našich zamestnancov.

- Okrem finančnej odmeny ti tiež ponúkame rôzne zamestnanecké výhody

Informácie o výberovom konaní

Pre viac informácii nás kontaktujte na [email protected]

V prípade záujmu o prácu nám zašlite svoj životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Máš skúsenosti s opravou a údržbou áut

- Máš odborné vzdelanie v oblasti automechaniky/elektrotechniky

- Vyznáš sa v diagnostike a riešení problémov na vozidlách

- Vieš pracovať s diagnostickými prístrojmi a technickými manuálmi

- Si zodpovedný, spoľahlivý a tímový hráč

- Máš ochotu sa neustále vzdelávať a zdokonaľovať svoje zručnosti

Spoločnosť KENE Servis s.r.o. poskytuje služby v oblasti opráv všetkých značiek osobných, úžitkových, nákladných vozidiel, autobusov a návesov už od roku 2015. Z toho dôvodu by sme Vás radi privítali v našom zabehnutom servisnom centre, kde máte možnosť využívať služby odborne vyškoleného personálu s dlhoročnými skúsenosťami.
ID: 4047360  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac