Obchodný zástupca

KEMA SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
02.01.2021
1 500 EUR/mesiacOkrem základnej mzdy ponúkame provízie zo zrealizovaných obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce obchodného zástupcu zahŕňa:
- vyhľadávanie nových zákazníkov a nových obchodných príležitostí
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov a identifikácia zákazníckych potrieb
- organizácia obchodných stretnutí a obchodno-marketingových aktivít
- príprava newsletterov/letákov a e-mailových kampaní
- vytváranie cenových ponúk
- spravovanie portfólia produktov
- vytváranie cenníka a určovanie cien
- prezentácia sortimentu firmy
- príprava podkladov pre fakturáciu a určovanie koncových cien
Pôsobnosť obchodníka bude celoslovenská.

- práca v príjemnom prostredí
- zázemie stabilnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie (provízie)
- možnosť sebarealizácie a rastu
- možnosť používania služobného automobilu na súkromné účely
- pracovné vybavenie: automobil, mobil, laptop

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o pracovnú ponuku. Na základe životopisov budeme kontaktovať vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj / gastronómia / práca s ľuďmi alebo iné

Počet rokov praxe

5

samostatnosť,
zodpovednosť,
dynamickosť / drive,
precíznosť,
primeraná ctižiadostivosť,
komunikatívnosť,
dobré organizačné schopnosti,
slušné vystupovanie.

Sme spoločnosť so stabilným zázemím pôsobiaca na domácom trhu od roku 1993. Naším hlavným zameraním je predaj, montáž a servis zariadení a doplnkov pre gastronomické prevádzky.

V rámci gastro technológie sme lídrom v oblasti moderných a energeticky efektívnych varných technológií a obsluhujeme množstvo zákazníkov v rámci štátneho aj súkromného sektora.

Okrem kusového predaja sa zameriavame na projekciu a dodávku kompletných kuchýň spoločného stravovania, výdajní stravy a barov. Naším cieľom je dlhodobá spolupráca so zákazníkmi, založená na kvalitných servisných a poradenských službách.

Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.kema.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3998372  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac