Servisný technik profesionálnych gastrozariadení

KEMA SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacMzda je uvádzaná od 1300,-. Výška mzdy sa bude odvíjať od schopností, skúseností a praxe uchádzača. Taktiež vieme oceniť zodpovedný prístup a spoľahlivosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava, údržba a montáž gastronomických a iných elektrických, plynových a mechanických zariadení. Inštalácia a uvedenie zariadení do prevádzky, preventívna údržba zariadení, zaškolenie obsluhujúceho personálu, komunikácia so zákazníkom pri oprave a údržbe, práca v Bratislave a v Západoslovenskom kraji. Vypracovanie pracovných listov v súlade so zamestnávateľom poskytnutým vzorom a pokynmi.

- stabilná spoločnosť
- príjemné prostredie
- služobný telefón
- služobné auto
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, mechanika, alebo príbuzný obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, ochota učiť sa nové veci, časová flexibilita, nadšenie pre nové technológie, odborná spôsobilosť elektrikárov podľa §22, všeobecná technická zdatnosť, mechanická zručnosť, vodoinštalatérska alebo plynárenská prax vítaná, prax v servisnej, údržbárskej alebo v opravárenskej činnosti vítaná, zváračská prax vítaná, základná znalosť práce s PC.

Prax v oblasti gastro-zariadení nie je podmienkou. Šikovného technika zaškolíme, naučíme.

Sme spoločnosť so stabilným zázemím pôsobiaca na domácom trhu od roku 1993. Hlavným zameraním je predaj, montáž a servis zariadení a doplnkov pre profesionálnu gastronómiu. Okrem dodávok zariadení sa zameriavame na komplexné dodávky kuchýň spoločného stravovania, výdajní stravy a barov. Naším cieľom je dlhodobá spolupráca so zákazníkmi, založená na kvalitných službách.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.kema.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kopčianska, 37
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Júlia Horváthová
Tel.: +421918905430
E-mail: poslať životopis
ID: 3946153  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac