800 - 1 000 EUR

Administratívny pracovník/pracovníčka

KEMA SK, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 37, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného administratívneho pracovníka/pracovníčku, ktorý by zvládol/zvládla nasledujúce úlohy a bude zodpovedný/zodpovedná za:
Náplň práce a pracovné povinnosti
• fakturačná činnosť (príjem, kontrola, schvaľovanie a vystavovanie faktúr)
• triedenie a evidencia došlej a odoslanej pošty, odosielanie a balenie pošty kuriérom
• komunikácia s partnermi (dodávatelia/odberatelia) zo Slovenska a zahraničia
• evidencia dochádzky zamestnancov
• interná distribúcia dokladov
• zakladanie korešpondencie a ostatných záznamov a dokumentov
• sledovanie situácie dodávok
• vybavovanie firemnej korešpondencie / telefonických hovorov
• prijímanie a starostlivosť o klientov a návštevy
• samostatné riešenie bežných prevádzkových potrieb súvisiacich s problémovým chodom kancelárie
• dopĺňanie zásob kancelárskych potrieb a ostatných potrieb pre fungovanie spoločnosti
• evidencia skladového hospodárstva
• pomocné práce v oblasti účtovníctva

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800-1000,-eur Brutto

Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
Široký vzdelávací program a zľavy pre zamestnancov
Motivujúce platové ohodnotenie podľa výkonov
Práca v mladom kolektíve
Príjemné pracovné prostredie

Uchádzačov budeme vyberať na pohovor na základe zaslaného životopisu.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
C.V. posielajte na uvedený email.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
POHODA - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• samostatnosť, precíznosť a presnosť pri plnení úloh
• komunikatívnosť
• flexibilnosť
• príjemné vystupovanie
• znalosť programu POHODA vítaná

Firma zaoberajúca sa gastronomickým zariadením, technológiou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kopčianska 37
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dávid Stohl
Tel.: +421918707404
E-mail: poslať životopis
ID: 3484961   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1000,-eur Brutto