Vedúci predajne Kellys Factory Store Dunajská Streda

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
apríl 2024/podľa dohody
1 300 - 1 600 EUR/mesiac1300€ základná mzda+ mesačné odmeny 300€ podľa plnenia plánu + ročný bonus odvíjajúci sa od výsledkov spoločnosti + služobné auto na súkromné účely

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne v Dunajskej Strede hľadáme iniciatívneho a zodpovedného kolegu, ktorý vie motivovať a viesť svojich spolupracovníkov. Ak máš rád výzvy, máš dobré organizačné schopnosti a predajné zručnosti, vďaka ktorým dokážeš plniť stanovené ciele a zabezpečiť plynulý chod predajne, pridaj sa k nám!

Náplň práce:

• vedenie a rozvoj predajne,
• zabezpečenie plynulého chodu predajne,
• koordinácia, rozvoj a motivácia spolupracovníkov,
• prezentácia a predaj našich produktov,
• plánovanie a realizácia marketingových aktivít,
• plánovanie nákladov,
• odborné sortimentové poradenstvo,
• aktívny zákaznícky servis,
• riešenie reklamácií tovaru,
• objednávanie nového tovaru,
• vyhľadávanie nových možností predaja,
• zodpovednosť za pridelenú hotovosť a tovar, práca s pokladňou,
• zodpovednosť za úroveň prezentácie tovaru a vzhľad predajne.

Čo v KELLYS BICYCLES získaš?
• miesto v stabilnej spoločnosti, ktorá vyrába slovenské bicykle na svetovej úrovni
• nadštandardný ročný bonus na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti
• priestor uskutočniť dobré nápady
• možnosť ovplyvňovať vývoj značky
• investície do tvojho osobného rozvoja a vzdelávania
• kolegov - priateľov, ktorým záleží aby si sa v práci cítil/a spokojne
• nekonvenčné pracovné prostredie, kde veci „berieme športovo“
• čiastočne flexibilný pracovný čas
• zľavy na bicykle a doplnky pre teba a tvojich blízkych

Ak Ťa naša ponuka zaujala, zašli nám svoje CV a pripoj aj pár riadkov o sebe.
Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát je:
• schopný organizátor a tímový hráč
• dobrý obchodník s príjemným vystupovaním
• technicky zručný a precízny
• samostatný, iniciatívny a spoľahlivý

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4729978  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac