Junior konštruktér - Bicykle

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat od 1000 Eur do 1400 Eur v závislosti od skúseností, ročný bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sú bicykle Tvojím svetom a myslíš, že dokážeš navrhnúť vhodné konštrukčné riešenie? Ovládaš prácu s konštrukčnými SW programami? Je ti vlastný cit pre detail a zaujímavý dizajn? Chceš ďalej odborne rásť a zdokonaľovať sa? Privítaš kolektív nadšených vizionárov s priamym ťahom na bránu?
Pridaj sa k nám, ak si sa v tom našiel!

Spoločnosť KELLYS BICYCLES rozširuje svoj R&D tím o konštruktéra-juniora, ktorý sa bude podieľať na tvorbe nových kolekcií bicyklov.

Aké budú Tvoje úlohy?
•Tvorba návrhov na konštrukčné riešenia nových bicyklových rámov, detaily, jednotlivé súčiastky, príslušenstvo a.i.,
• Návrhy vhodných technologických riešení pre výrobu, príprava prípravkov a pod.
• Modelovanie a kreslenie súčiastok v programe SolidWorks,
• Tvorba výkresovej dokumentácie pre výrobu,
• Správa výkresovej databázy,
• Komunikácia s výrobnými kooperantmi (v anglickom jazyku),
• Simulácie a softvérové pevnostné skúšky rámov, pohybové štúdie a pod.,
• Kontrola výkresov pred výrobou,
• Kontrola správnosti technologických procesov a postupov výroby našich komponentov,
• Úzka spolupráca s nadšenými kolegami v rámci odd. a tiež s produktovým odd. bicyklov, nákupom, dizajnérmi, našimi výrobnými kapacitami ako aj dodávateľmi.

Pracovné miesto je v hlavnom sídle spoločnosti vo Veľkom Orvišti pri Piešťanoch, avšak práca vyžaduje občasné cestovanie (návšteva cyklistických výstav v EU a Číne, na Taiwane, návštevy výrobcov produkujúcich bicyklové komponenty v Ázii a pod.

Čo v KELLYS BIKE získaš?

• Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, vyrábame však bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet.
• Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady, môžeš sa realizovať.
• Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní.
• Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja.
• Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas.
• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.

Ak toto znie ako tvoj dreamjob, zašli nám svoj životopis spolu s portfóliom svojich prác.
Každého záujemcu starostlivo posúdime, kontaktovať však budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojnícka fakulta, odbor Konštruktér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aké sú naše očakávania:
• ukončené vysokoškolské vzdelanie na strojárskej fakulte (odbor “Konštruktér“ výhodou),
• minimálne 2 roky skúseností v konštruktérskej praxi, znalosť SW SolidWorks,
• znalosti z mechaniky, kinematiky, pružnosti a pevnosti,
• znalosti konštrukčných materiálov a prehľad vo výrobných technológiách,
• znalosti priemyselného dizajnu, 3D dizajnu a ovládanie bežných programov používaných v 3D strojárskej konštrukcii,
• znalosť konštrukčných princípov, štandardov a obecných noriem,
• schopnosť vypracovávať konštrukčnú a výkresovú dokumentáciu pre výrobu,
• znalosť AJ na komunikatívnej úrovni,
• kreatívny, technicky zmýšľajúci, s priestorovou predstavivosťou,
• aktívny, iniciatívny, so snahou učiť sa a pracovať na sebe,
• spoľahlivý a dôsledný
• tímový hráč, schopný zžiť sa so značkou, ktorej sa stane spolutvorcom.

Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi.

KELLYS BIKES, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v KELLYSE? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch.

V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v KELLYS Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín.

Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. KELLYS BICYCLES vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Slnečná cesta 374
922 01 Veľké Orvište
ID: 3526803   Dátum zverejnenia: 29.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat od 1000 Eur do 1400 Eur v závislosti od skúseností, ročný bonusový systém