Konštruktér pre bicyklovú spoločnosť

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
hneď/dohodou
nástupný plat od 1300,-e v závislosti od skúseností, horná hranica nie je obmedzená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš navrhovať nové bicykle? Chceš byť konštruktérom najlepších bicyklov a e-bikov na svete? Myslíš, že vieš, ako by mali dobré, kvalitné a krásne biky a e-biky vyzerať? Chceš mať veci pod svojou kontrolou a navrhovať riešenia, ktoré oslovia širokú spotrebiteľskú verejnosť a tiež fajnšmekrov? Chceš zažívať pocity radosti, keď stretneš na ulici, či v prírode bicykel, ktorý si konštruoval? Keď sa ti budú na bikových trasách úplne neznámi ľudia chváliť, aký dobrý bicykel majú a budú ti radiť, aby si si ho tiež kúpil a nebudú mať ani tušenie, s kým sa rozprávajú? Že ten bike je už vlastne dávno "Tvoj"? Že ním bol už v čase, keď si ho ešte len nosil v hlave? Chceš mať možnosť aktívne zasahovať do výrobného procesu realizácie tvojich produktov a ďalej pritom odborne rásť? Chceš pracovať v kolektíve nadšených entuziastov a vizionárov s priamym ťahom na bránu? Ak áno, prečo ešte nie si medzi nami?
Spoločnosť KELLYS BICYCLES hľadá do svojho teamu kvalifikovaného konštruktéra, ktorý sa bude podieľať na tvorbe nových kolekcií bicyklov.

Hľadáme človeka, ktorý sa stane hnacím motorom nášho vývojového R&D tímu; bude prinášať zlepšenia, vymýšľať nové koncepty, vyvíjať nové modely a tlačiť náš technický vývoj dopredu. Hľadáme technicky vzdelaného kolegu schopného navrhovať úplne od začiatku požadované riešenia a realizovať ich v podobe výrobnej technickej dokumentácie. Kolegu schopného prinášať nové návrhy a nové riešenia. Kolegu, ktorého najväčšou výzvou je pocit sebarealizácie.

Základnou časťou práce bude navrhovanie bicyklových rámov po technickej a dizajnovej stránke; navrhovanie technických riešení komplexných celkov a ich detailov, s dôrazom na funkčnosť, pevnosť a váhu rámu. Okrem bicyklových rámov sa bude náš konštruktér podieľať aj na vývoji ostatných cyklistických súčiastok a doplnkov.

Konštruktér bude úzko spolupracovať s oddelením vývoja a nákupu bicyklov, dizajnérmi, dodávateľmi, s výrobnými fabrikami a našimi výrobnými kapacitami ako aj s ostatnými konštruktérmi z oddelenia R&D.

Pracovné miesto je v našom hlavnom sídle spoločnosti vo Veľkom Orvišti pri Piešťanoch, avšak práca vyžaduje občasné cestovanie (návšteva cyklistických výstav v EU a Číne, na Taiwane, návštevy fabrík vyrábajúcich bicyklové komponenty v Ázii, kontrola správnosti technologických procesov výroby našich komponentov, kontrola kvality pred, v procese a na konci výrobného procesu).

Ak toto znie ako tvoj dreamjob, zašli nám svoj životopis spolu s portfóliom svojich prác. Každého záujemcu starostlivo posúdime, kontaktovať však budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojnícka fakulta, odbor Konštruktér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Od kandidáta očakávame:
- ukončené vysokoškolské vzdelanie na strojárskej fakulte (odbor “Konštruktér“ výhodou)
- 2 roky praxe
- znalosti z mechaniky, kinematiky, pružnosti a pevnosti
- znalosti konštrukčných materiálov a prehľad vo výrobných technológiách
- znalosti priemyselného dizajnu, 3D dizajnu a ovládanie bežných programov používaných v 3D strojárskej konštrukcii
- znalosť konštrukčných princípov, štandardov a obecných noriem
- schopnosť vypracovávať návrhy technických zmien a riešení
- schopnosť vypracovávať konštrukčnú a výkresovú dokumentáciu pre výrobu
- znalosť AJ na komunikatívnej úrovni

- kreatívny, technicky zmýšľajúci, s priestorovou predstavivosťou
- schopný efektívne formulovať nové koncepty a prezentovať svoje projekty
- aktívny, iniciatívny s pozitívnym prístupom k práci
- spoľahlivý, lojálny a morálny človek
- tímový hráč, schopný zžiť sa so značkou, ktorej sa stane spolutvorcom

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3463059  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 1300,-e v závislosti od skúseností, horná hranica nie je obmedzená