Vedúci cyklopredajne Košice

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
01.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novootvorenej predajne v Košiciach hľadáme iniciatívneho a zodpovedného kolegu, ktorý vie motivovať a viesť svojich spolupracovníkov. Má dobré organizačné schopnosti, vďaka ktorým si plní stanovené ciele a zabezpečuje plynulý chod predajne.

Náplň práce:
- vedenie a rozvoj predajne,
- zabezpečenie plynulého chodu predajne,
- koordinácia a motivácia spolupracovníkov,
- prezentácia a predaj našich produktov,
- odborné sortimentové poradenstvo,
- aktívny zákaznícky servis,
- riešenie reklamácií tovaru,
- zodpovednosť za pridelenú hotovosť a tovar, práca s pokladňou,
- objednávanie nového tovaru,
- zodpovednosť za úroveň prezentácie tovaru a vzhľad predajne.

Čo ponúkame:
- Prácu pre dynamickú pre športovú značku s medzinárodnou pôsobnosťou.
- Rodinné pracovné prostredie s vynikajúcim tímom.
- Zamestnanecké zľavy na naše produkty.
- Zaujímavé koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame:
- výborné organizačné schopnosti,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- aktívny prístup k práci,
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a ochota,
- manuálna a technická zručnosť,
- znalosti o bicykloch,
- samostatnosť,
- časová flexibilita,
- prax na podobnej pozícii výhodou.

Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi.

KELLYS BIKES, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v KELLYSE? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch.

V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v KELLYS Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín.

Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. KELLYS BICYCLES vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Slnečná cesta 374
922 01 Veľké Orvište
ID: 3330124   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou