Online Marketing Špecialista

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000,- eur (konečná mzda závisí od množstva skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu práve hľadáme nového kolegu, ktorý sa vyzná sa vo svete online marketingu a sociálnych médií. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára image našej značky!

Čo očakávame:

• Spravovanie našej webovej stránky tak, aby sa jej obsah menil a bol stále aktuálny. K tomu patrí aj náš e-shop a jeho marketingová podpora.
• Pridávanie príspevkov na sociálne siete.
• Starostlivosť o vytvorený marketingový obsah.
• Aktívna komunikácia a spolupráca s grafickými dizajnérmi, copywritermi, fotografmi, kameramanmi a pod.
• Koordinácia marketingových aktivít kolegov na pobočkách v krajinách V4.
• Administratívne záležitosti marketingového oddelenia.
• V prípade potreby výpomoc pri organizovaní foto a video produkcie.

Čo v KELLYS BIKE získaš?

• Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, vyrábame však bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet.
• Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady, môžeš sa realizovať.
• Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní.
• Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja.
• Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas.
• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aké sú naše očakávania?
• Máš preukázateľné skúsenosti zo sveta online marketingu (radi si pozrieme výsledky tvojej práce).
• Ovládaš analytické nástroje Google Analytics, AdWords. Znalosť e-commerce platforiem je výhoda.
• Vieš naplánovať a pripraviť vizuálne atraktívnu kampaň na sociálnych sieťach aj v našom e-shope.
• Máš skúsenosť so spoluprácou s médiami.
• Vieš skoordinovať veľké množstvo činností či projektov, máš výborný time manažment.

Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi.

KELLYS BIKES, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v KELLYSE? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch.

V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v KELLYS Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín.

Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. KELLYS BICYCLES vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Slnečná cesta 374
922 01 Veľké Orvište
ID: 3327887   Dátum zverejnenia: 9.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000,- eur (konečná mzda závisí od množstva skúseností)