Junior Marketing Manažér - Bicykle

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Ostrov pri Piešťanoch, Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš prácu, kde sa stále niečo deje? Vyznáš sa vo svete marketingu a máš vášeň pre bicykle a šport? Spoj to dohromady a prines nové nápady v organizovaní samostatných projektov. Na Tvojich pleciach bude skoordinovať medzinárodný tím v krajinách V4.

Ak je ti prirodzené chopiť sa iniciatívy, vedieť zanalyzovať a vyhodnotiť rôzne typy kampaní a realizovať stratégiu značky, chceme sa s Tebou stretnúť.

Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára image našej značky!

Aké budú Tvoje úlohy:

• Samostatne a dôsledne pripravíš, skoordinuješ a vyhodnotíš všetky potrebné kroky vrátane čerpania rozpočtu na jednotlivých trhoch.
• Budeš koordinovať ľudí aj marketingové aktivity na pobočkách v krajinách V4. Vieš navrhnúť vhodnú kampaň alebo poradíš kroky na podporu značky. Nebude chýbať potrebná analytika a výsledný report pre konkrétny trh.
• Tiež zastrešíš komunikáciu s našimi zástupcami na exportných trhoch. Budeš pre nich podpora pri ich marketingových činnostiach.
• Zúčastníš sa našich marketingových akcií a podujatí na Slovensku, aj v iných krajinách.
• Samozrejmosťou je spravovanie a archivácia uskutočneného marketingového obsahu.
• V prípade potreby vypomôžeš pri organizovaní foto a video produkcie.

Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?
• U nás sa budeš dobre cítiť. Držíme spolu a záleží nám na firemnej kultúre.
• Veľa sa naučíš – ako firma si vážime vzdelanie a investujeme do rozvoja.
• Dáme ti priestor uskutočniť tvoje dobré nápady, lebo chceme robiť veci stále lepšie.
• Môžeš byť hrdá/ý na tvoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, ale vyrábame bicykle pre celý svet.
• Naše krásne produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.
• Môžeš získať finančné bonusy navyše, máme ročný bonusový systém.
• Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Odpoveď od nás však dostanú všetci kandidáti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Do nášho tímu špecialistov hravo zapadneš, ak:

• Ti nechýba energia ani správna motivácia.
• Si proaktívny, nesedíš a nečakáš.
• Máš organizovanie a plánovanie v krvi.
• Nemáš problém sa rozhodnúť a rád berieš veci do vlastných rúk.
• Si schopný porozumieť stratégii, vyhodnotiť dôležité aspekty a poskytnúť spätnú väzbu.
• Máš vzťah k bicyklom. Výhodou pre Teba bude, ak im rozumieš aj po technickej stránke.
• Si ku kolegom priateľský a ochotný pomôcť.

Aké sú naše očakávania?
• Dôležité sú pre nás tvoje skúsenosti s koordináciou a organizáciou veľkého množstva činností či projektov.
• Vieš sa samostatne navrhnúť vhodný marketingový mix.
• Musíš vedieť zladiť rôzne aktivity aj ľudí, aby všetko hladko fungovalo.
• Aktívna angličtina je pre Teba samozrejmosťou.
• Si aktívny vodič a ovládaš aj prácu v MS Office.
• Ak si k tomu všetkému cyklista, je to pre teba veľká výhoda.

Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi.

Kellys Bikes, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v Kellyse? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch.

V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v Kellys Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín.

Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. Kellys Bike vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Slnečná cesta 374
922 01 Veľké Orvište

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Manager
E-mail: poslať životopis
ID: 3262374   Dátum zverejnenia: 6.12.2017