HR Generalist

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Kellys Bicycles, Ostrov 70, 92201, Piešťany
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
900 - 1200 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budeš mať zodpovednosť za výberové konania – spolu s manažérom pripravíš požiadavky na pozíciu, zadáš inzerciu, vyselektuješ životopisy a spravíš osobné pohovory s kandidátmi
• Kandidátov budeš vyhľadávať cez Profesiu, JobAngels, LinkedIn a v našej internej databáze
• Budeš spolupracovať s Marketingom na Employer Brandingu: facebook príspevky, články, fotenia, natáčanie videí, účasť na trhoch práce
• Budeš organizačne zabezpečovať firemné školenia: vybavíš miestnosť, rozošleš pozvánky, vytlačíš pracovné materiály a zabezpečíš občerstvenie
• HR administratíva bude na tebe: evidencia faktúr, príprava pracovných zmlúv, evidencia všetkých školiacich materiálov, spisovanie metodík HR
• Zabezpečíš všetko potrebné pri nástupe nových zamestnancov: zmluva, lekárska prehliadka, adaptačný plán
• Manažérom budeš poskytovať poradenstvo v otázkach pracovného práva. Tvoje návrhy si môžeš overiť a konzultovať s našim právnikom
• Budeš pravou rukou pre HR Manažérku pri zavádzaní projektov vzdelávania a rozvoja, firemných hodnôt, zlepšovaní komunikácie vo firme, plánovaní personálnych kapacít a podporovaní stratégie značky cez ľudské zdroje.

• U nás sa budeš dobre cítiť. Držíme spolu a záleží nám na firemnej kultúre
• Veľa sa naučíš – ako firma si vážime vzdelanie a investujeme do rozvoja
• Dáme ti priestor uskutočniť tvoje dobré nápady, lebo chceme robiť veci stále lepšie
• Môžeš byť hrdá/ý na tvoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, ale vyrábame bicykle pre celý svet
• Naše krásne produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu
• Môžeš získať finančné bonusy navyše, máme ročný bonusový systém
• Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné organizačné a komunikačné zručnosti
- proaktívny prístup pri riešení zadaných úloh
- AJ na komunikatívnej úrovni

Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi.

Kellys Bikes, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v Kellyse? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch.

V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v Kellys Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín.

Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. Kellys Bike vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Slnečná cesta 374
922 01 Veľké Orvište
ID: 2372961   Dátum zverejnenia: 9.10.2017