Skladník - bicykle a cyklopríslušenstvo, Nové Zámky

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 17, 940 02 Nové Zámky, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu nové posily! Máš chuť pracovať so zaujímavým sortimentom, dbáš na detaily a manipuláciu zvládneš ľavou zadnou? Príď nás presvedčiť a staň sa súčasťou úspešnej športovej slovenskej firmy.
Dôležité pre Teba! Pracujeme v jednozmennej prevádzke a máš priestor na svoje vlastné voľnočasové aktivity.

Aké budú Tvoje úlohy?
- nakládka a vykládka tovaru a materiálu
- preberanie tovaru a príjem tovaru na sklad
- expedícia tovaru na základe objednávky (bicykle / príslušenstvo)
- manipulácia s materiálom do výroby
- administratívne činnosti (dodacie listy, príjemky, výdajky...)
- zodpovednosť za čistotu, poriadok a správnosť uskladnenia tovaru

Čo môžeš u náš získať:

• Najdôležitejší je pre nás vynikajúci tím a pohodové pracovné prostredie.
• Budeš pracovať pre stabilnú a dynamickú slovenskú športovú značku, ktorá je úspešná po celom svete.
• Automaticky získaš zľavy na naše bicykle a cyklopríslušenstvo. Priprav sa vopred na ďalšiu sezónu alebo využi pekné jesenné dni už teraz!
• Určite Ťa potešia aj koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme. Ak čítaš tento inzerát a búcha ti srdce, prihlás sa. S veľkou pravdepodobnosťou si to práve ty, koho v Kellys hľadáme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Do nášho tímu hravo zapadneš, ak:
- máš slušné vystupovanie a chuť pracovať,
- ti nechýba precíznosť a spoľahlivosť,
- si zodpovedný a samostatný,
- ovládaš základnú znalosť práce s PC,
- výhodou je platný preukaz a prax na VZV,
- máš skúsenosti s prácou v sklade,
- si tímový hráč a rád pomôžeš
- okrem toho je pre nás dôležitá Tvoja bezúhonnosť a dobrý zdravotný stav.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2246195  Dátum zverejnenia: 7.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou