Vodič MKD

Kelly trans Jozef Kučera s.r.o

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Od 950 EUR/mesiaczákladná mzda je 950 Eur + diéty - /1500-2000 Eur/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme zodpovedného vodiča kamiónu na TPP. Najlepšie z okolia Prievidze. Jazdí sa export - Import SK,DE. Máme moderný vozový park ťahač zn. Volvo , vozidlo je pridelené vodičovi , nestrieda sa.
Bonus za hospodárnosť jazdenia.

Perspektívna práca , férové finančné ohodnotenie, diéty vyplácane načas, práca v rodinnej firme, mladý dynamický tím.
Možnosť parkovania osobného auta v stráženom areáli.

Sme firma s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti dopravy. Založená v roku 1993.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

hľadáme vodiča s príjemným a pokojným vystupovaním , spoľahlivého. Vyžadujeme samostatnosť a zodpovednosť , flexibilitu. zasielať životopis na [email protected]

Sme rodinná firma založená v roku 1992. Máme niekoľko ročné skúsenosti v oblasti dopravy.
ID: 3984336  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac