1 000 - 1 500 EUR

Projektový manažér pre výrobu rozvádzačov

KELEX s.r.o.

Miesto práce
Podhradská cesta 4, Sučany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Jún - Júl 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedný za celkové riadenie projektu výroby a dodávok elektrických rozvádzačov
• Komunikácia a technické rokovania so zákazníkom a dodávateľmi v Slovenskom a Nemeckom jazyku
• Návrhy technických riešení na základe získaných informácií
• Tvorba projektovej dokumentácie podľa požiadaviek zákazníka a v súlade s technickými normami
• Spracovávanie technických špecifikácií a rozpočtov, vypracovávanie cenových ponúk
• Objednávanie tovaru, logistika, plánovanie výroby, dodržiavanie časových harmonogramov
• Riešenie technických problémov vo výrobe, pri dodávkach atď, vrátane reklamácií a otázok kvality

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat od 1 000 € brutto , ďalšie finančné bonusy vo výške do 30% po zapracovaní podľa výsledkov práce

veľká miera samostatnosti
možnosť pridelenie služobného vozidla po zapracovaní
Prémie po zapracovaní do výšky 30%
flexibilný pracovný čas
neformálna atmosféra, práca v dobrom a zohratom kolektíve
možnosť profesionálneho rastu

• V prípade záujmu zašlite, prosím, Váš profesijný životopis emailom na uvedenú adresu, prípadne nás kontaktujte telefonicky.
• Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti KELEX s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Automatizačná technika, MaR

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

EPLAN - základy
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výborné odborné znalosti z oblasti elektrotechniky
• Pokročilé ovládanie projekčných programov Auto Cad a EPLAN
• Nutná znalosť elektrotechnických noriem a postupov
• Nutná znalosť čítania elektrotechnických schém a orientácia v technickej dokumentácii
• Komunikatívna nemčina alebo angličtina
• Samostatnosť, aktívny prístup, zodpovednosť, flexibilita
• Ochota vycestovať za zákazníkom aj do zahraničia

Spoločnosť KELEX s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2004, zaoberá sa výrobou nízkonapäťových rozvádzačov a klimatizácií pre koľajové vozidlá a je zameraná hlavne na export do nemecky hovoriacich krajín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Podhradská cesta 4
038 52 Sučany

Kontakt

ID: 516622   Dátum zverejnenia: 29.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat od 1 000 € brutto , ďalšie finančné bonusy vo výške do 30% po zapracovaní podľa výsledkov práce