Administratívna pracovníčka/asistentka

KEKO TRADING, spol. s r.o.

Miesto práce
Pasienková 2E, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
08.07.2019
900 - 1 200 EUR/mesiaczákl. mzda 900,- EUR/mesiac, plus osobné ohodnotenie, 13. a 14. plat, rekreačné poukazy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a poradenstvo zákazníkom pri nákupe vo vzorkovej predajni Cash&Carry Gastro Potrieb v Bratislave-Podunajských Biskupiciach, Skladové hospodárstvo v programe Datalock(Asseco), fakturácia a pokladňa, starostlivosť o zákazníkov, administratívne práce

zavedená veľkoobchodná firma na trhu od r. 1991 s CASH & CARRY predajňou GASTRO POTRIEB v Bratislave - Pod. Biskupiciach. Moderne vybavené priestory s parkovaním a klimatizáciou, 13. a 14. plat, rekreačné poukazy, stravné lístky, Pracovná doba Po-Štvrtok 07 00 - 16 00 hod, piatok 07 15-14 00 hod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.06.2019.

mailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

predaj,sklad.hosp.,pokladňa

Počet rokov praxe

1

požadovaná prax v obchode a v skladovom hospodárstve, znalosť programu Datalock (Asseco) výhodou, obchodné zurčnosti, administratívne práce, zákl.znalosť angl. príp.nem. jazyka, výhodou, osobné vlastnosti - komunikatívnosť, obchodný duch, príjemné vystupovanie, bezúhonnosť

Stabilná Veľkoobchodná spoločnosť s pôsobením na trhu od roku 1991, Obch.zastúpenie zahr. firiem dodávajúcich tovar pre gastronomické prevádzky, Hotely, Sociálne domy, Nemocnice, vlastná Cash &Carry predajňa GASTRO POTRIEB v Bratislave-Podunajských
Biskupiciach

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1417884  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiaczákl. mzda 900,- EUR/mesiac, plus osobné ohodnotenie, 13. a 14. plat, rekreačné poukazy