Vodič, rozvoz tovaru a práca v sklade

KEKO TRADING, spol. s r.o.

Miesto práce
Pasienková 2E, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
02.05.2019
800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000,- EUR/mesiac, 13. plat, motivačné odmeny, preplácanie rekreáčnych poukazov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného vidiča/pomocného skladníka, pre prácu v stabilnej firme. Príprava tovaru na expediciu, rozvoz tovaru zákazníkom firemným vozidlom- dodávkou do 3,5 t. Rozvoz je realizovaný hlavne v Bratislave a blizkom okolí vždy s denným návratom spät do BA na sklad firmy, odkial sa aj vždy vyráža. Autá sa parkujú v areáli firmy v Bratislave.
Doplňovanie tovaru na sklad, udržovanie skladu v čistote a poriadku.Bežná údržba firemného vozidla, práca s VZV

Zavedená, stabilizovaná spoločnosť so zastupením zahr. dodávateľov v činnosti od roku 1991 a s progresivným rastom
13. plat, motivačné odmeny, preplácanie rekreáčnych poukazov, stravné lístky, s, v piatok prac. doba do 14 00 hod., voľné víkedny, zľavy na predajný sortiment, mobilny telefon

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte poštou na adresu KEKO TRADING SRO,
Pasienková 2E, 821 06 Bratislava , e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

veľkoobchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

prax s rozvozmi a prácou v sklade výhodou, bezúhonnosť, spoľahlivosť, asertivne správanie v styku so zákazníkmi, fyzická zdatnosť,dobrý zdravotný stav, preukaz na VZV výhodou, vodičský preukaz sk B.

Stabilná Veľkoobchodná spoločnosť s pôsobením na trhu od roku 1991, Obch.zastúpenie zahr. firiem dodávajúcich tovar pre gastronomické prevádzky, Hotely, Sociálne domy, Nemocnice, vlastná Cash &Carry predajňa GASTRO POTRIEB v Bratislave-Podunajských
Biskupiciach

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 109686  Dátum zverejnenia: 1.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000,- EUR/mesiac, 13. plat, motivačné odmeny, preplácanie rekreáčnych poukazov