Pracovník vo výrobe

KEKO interiér s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
646 EUR/mesiacplat + odmeny, možnosť nadčasov,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v príjemnom, pracovnom prostredí v serióznej firme. Práca sa vykonáva hlavne na nárezovom centre a na ďalších strojoch. Ak Vás baví práca vo výrobnej sfére, máte chuť sa stále zlepšovať , napíšte nám.

plat + odmena

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- spoľahlivosť, flexibilita, presnosť a samostatnosť
- technické a praktické myslenie
- zodpovednosť

KEKO interiér pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov. Sídlo spoločnosti je v meste Námestovo na severe Slovenska v nádhernej časti pri Oravskej priehrade. Stolárska firma zaoberajúca sa výrobou nábytku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4439293  Dátum zverejnenia: 5.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac