Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Upratovač/ka

KeepKlin, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Ponúkame Vám upratovanie v denných alebo večerných hodinách a to denne alebo vo vybraných dňoch podľa vzájomnej dohody.

​Vašou náplňou práce bude:
​- upratovanie pridelených priestorov v rámci budovy (kancelárie, ost. plochy),
​- zametanie a umývanie podláh,
​- čistenie a dezinfikovanie sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienických potrieb,
​- vysýpanie smetných košov,
​- priebežné umývanie okien, sklených výplní dverí a ostatných sklených povrchov.​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

  • zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
  • dochvíľnosť
  • zmysel pre poriadok

Sme spoločnosť poskytujúca profesionálne upratovacie a čistiace služby s pôsobením na území východného Slovenska.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Mikler
Tel.: +421903743005
E-mail: poslať životopis
ID: 4811069  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.