Nábytkový stolár / Montážnik nábytku

KEED, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste šikovný, silný a nezlomný stolár alebo technicky zdatný? Páli Vám to a viete čítať technické výkresy? Máte skúsenosti s montovaním kuchynských liniek a nábytku? Baví Vás cestovanie a maté skúsenosti alebo základné znalosti nemčiny?
Tak ste na správnom mieste a pridajte sa k nášmu tímu!

Čo bude Vašou náplňou?
• Montovať nábytok a kuchynské linky na rôznych projektoch
• Budete chodiť na týždňovky/dvojtýždňovky do Rakúska
• Nie je to len o montáži, ale tiež o rozvozoch.
• Stačí B-čkový vodičák, autá máme my
• Pracovať budete s náradím, ktoré poskytneme v plnej miere tiež my
• O ubytovanie a dopravu z Trnavy sa postaráme , samozrejme, my
• Ak bude treba testy na Covid 19 na prechod cez hranice domov alebo na vycestovanie, uhradíme ich my, aby ste mohli pravidelne vidieť svoju rodinu

Ponúkame stabilnú prácu od pondelka do piatka. Víkendy a sviatky sú voľné.
Čo by Ste povedali na mzdu ako rakúsky stolár a na vianočné odmeny? Každému sa hodí nejaké to euro navyše a hlavne pred vianocami. U nás sa féroví, úprimní a lojálni zamestnaci nemajú zle.

Nie sme žiadna personálna agentúra a naša spoločnosť momentálne zamestnáva 10 stolárov. Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu za slušné ohodnotenie.

Náš štýl práce sa našim zákazníkom páči, preto sa rozširujeme a hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolár/Stolárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Firma zaoberajúca sa dopravou a montážou interiérového zariadenia - kuchyne, obývačky, spálne, kúpeľne, predsiene a i.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sereďská 247
917 05 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ergül Kalkan
E-mail: poslať životopis
ID: 3926013  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac