Montagetischler/Montážny stolár

KEED GmbH

Miesto práce
Inkustrasse 16, 3400 Klosterneuburg, Nemecko
Termín nástupu
nach Vereinbarung / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700-1800 Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Transport a montáž interiérového zariadenia v Nemecku na týždňovky, prevažne kuchyne vrátane zabudovania.
Anlieferung und Montagen von Möbeln und Küchen Hamburg, Bremen, Dortmund mit 2 Wochenschichten.

Ubytovanie a doprava z Trnavy do Nemecka je zamestnávateľom organizovaná a hradená.
Unterkunft und Fahrt nach DE und zurück jede Woche wird von KEED GmbH übernommen

Mzdové ohodnotenie zodpovedajúce výkonu, stabilné pracovné miesto, 13. a 14. plat. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.
Leistungsgerechte Bezahlung, sicherer Arbeitsplatz, 13. und 14. Lohn. Kontaktiert werden nur ausgewählte Bewerber. Danke für Ihr Verständnis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Möbeltischler, Montagetischler

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača očakávame flexibilitu, ochotu cestovať, tímovú práca, presnosť, prívetivé správanie voči zákazníkom, dobré vystupovanie, dochvilnosť.
Flexibilität, Reisebereitschaft, Teamwork, Präzision, Kundenfreundlichkeit, gutes Auftreten, Pünktlichkeit.

Spoločnosť zaoberjúca sa montážou nábytkov na mieru, v objektoch a kancelárskeho nábytku, v Rakusko aj na Slovenko.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3232553  Dátum zverejnenia: 3.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700-1800 Brutto