NAJŠPORT hľadá odborných predajcov na letnú sezónu

Kedzo, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek, ktorý rád komunikuje, predáva či obchoduje? Vieš pri predaji ponúknuť zákazníkom odborné rady a predať naše kvalitné produkty? Zaujímaš sa o bicykle? Tak potom táto práce je vhodná pre teba. Ukáž nám svoje schopnosti a zručnosti a staň sa členom kolektívu NAJŠPORT.

Náplň práce:

- Starostlivosť o zákazníkov NAJŠPORT - uvítanie zákazníkov, poradenstvo pri výbere športového sortimentu (v letnej sezóne najmä bicyklov )
- Skladanie bicyklov
- Odovzdávanie bicyklov zákazníkom
- Poskytovanie informácií o sortimente produktov a služieb
- Starostlivosť o existujúcich klientov
- Proklientský servis
- Starostlivosť o celkový vizuál pracoviska
- Práca v požičovni

- Multisport karta
- Stravné plne hradené
- Dynamická a zaujímavá práca v tíme, ktorý Ti bude vždy oporou.
- Možnosť kariérneho a osobnostného rastu je vec, ktorej sa nevyhneš.
- Priateľská a rodinná atmosféra, kde práca je hrou a zábavou.
- S kolegami sa navzájom motivujete k ešte lepším výkonom.
- Teambuildingové a firemné podujatia.
- Budeš súčasťou tímu, ktorý ma cieľ v priebehu pár rokov expandovať.
- Nákup svetových značiek s výraznými zľavami

Tvoj životopis nám zašli prosím prostredníctvom profesie, alebo na mail. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Tešíme sa na prácu s Tebou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Kreatívnosť
- Zodpovednosť
- Samostatnosť a sebazaprenie
- Organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
- Pracovitosť a cieľavedomosť
- Ambície stále sa zdokonaľovať a prekonávať seba samého

Sme firma, ktorá sa nebojí výziev. Progres máme v krvi, a preto hľadáme nových kolegov, ktorí chcú prežiť s nami túto zábavnú cestu. Na trhu sme etablovaní a to je pre teba určite výhoda. Ponúkame iba stabilné pracovné pozície. Určite neváhaj a ozvi sa nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4544019  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac