Najšport hľadá posily (predajcov) na zimnú sezónu.

Kedzo, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
7,5 EUR/hod.+ odmeny V prípade práce na živnosť 9€/hod. + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednou z Tvojich hlavných úloh bude poskytnúť NAJLEPŠÍ zážitok z nakupovania od prvého priateľského "Dobrý deň!", cez poradenstvo, až po posledné "Dovidenia!" Poskytovať tie najlepšie rady zo širokej ponuky v obchode a aj našej požičovne. Ak si komunikatívny, ochotný, flexibilný a máš záujem o šport - najlepšie lyžovanie, snowboarding, skialp a podobne, tak táto práca je určená práve pre Teba.

-Dynamická a zaujímavá práca v tíme, ktorý Ti bude vždy oporou.
-Možnosť kariérneho a osobnostného rastu je vec, ktorej sa nevyhneš.
-Priateľská a rodinná atmosféra, kde práca je hrou a zábavou.
-S kolegami sa navzájom motivujete k ešte lepším výkonom.
-Teambuildingové a firemné podujatia.
-Budeš súčasťou tímu, ktorý ma cieľ v priebehu pár rokov expandovať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme firma, ktorá sa nebojí výziev. Progres máme v krvi, a preto hľadáme nových kolegov, ktorí chcú prežiť s nami túto zábavnú cestu. Na trhu sme etablovaní a to je pre teba určite výhoda. Ponúkame iba stabilné pracovné pozície. Určite neváhaj a ozvi sa nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4431668  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.