Poradíme Vám?

Pomocný kuchár

Kedzo, s. r. o.

Miesto práce
Kubínska hoľa, Beňovolehotská, Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac500€ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného pomocného kuchára do nášho tímu, pre ktorého je jedlo vášňou a je otvorený novým výzvam.
Preferujeme kvalitu pred kvantitou a radi prijímame nové podnety. Radi ťa uvítame aj keď nemáš žiadne skúsenosti.
Všetko ťa naučíme, postačí ak máš pozitívny a blízky vzťah ku gastronómii a čo to vieš uvariť aj sám.
Ponúkame moderné pracovné prostredie založené na korektných a priateľských vzťahoch, skvelú zamestnaneckú
stravu, možnosť sebarealizácie, podporu zo strany kolegov, garanciu stáleho miesta aj v prípade 3. vlny lockdownu.
Tešíme sa, že sa ozveš!

-Príprava jednoduchých jedál na grile
-Zodpovednosť za kvalitu podávaných pokrmov
-Zodpovednosť za plynulý chod kuchyne
-Preberanie surovín od dodávateľa a kontrola potravín
-Sledovanie stavu zásob
-Vytváranie objednávok
-Udržiavanie čistoty na pracovisku
-Dodržiavanie hygienických štandardov a zásad HACCP

-Mladý a priateľský kolektív
-Teambuildingy
-Motivujúci systém ohodnotenia
-Zamestnanecké stravovanie a pitný režim
-Nie sú potrebné žiadne skúsenosti – všetko ťa zaučíme!

Informácie o výberovom konaní

NAŠICH KOLEGOV V PRÍPADE 3. VLNY NEPREPÚŠŤAME!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý

-záľuba v gastronómií
-príjemné vystupovanie
-komunikácia na vyššej úrovni
-schopnosť pracovať samostatne
-zodpovednosť
-precíznosť
-spoľahlivosť
-angažovanosť

Sme mladá úspešná firma, ktorá hľadá nových kolegov, ktorý chcú rasť s nami.
Nevadí či si začiatočník alebo profík v biznise, nájdeme pre teba miesto práve u nás, kde budeš uplatnený v tom čo ťa baví. V našich prevádzkach ponúkame len tie najlepšie služby, staň sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Najsport zone s. r. o.
Galvaniho 4/B
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 4091531  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac