Administratívny pracovník

Kedzo, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 2/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
830 - 1 100 EUR/mesiacMzda je nastavená na základe Tvojho výkonu. Naším cieľom je, aby si po plnohodnotnom zaškolením dosahoval čistú minimálnu mzdu 700-850€ a viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do nášho tímu.
Tvojou hlavnou úlohou bude nahadzovanie faktúr, reklamácie, prijímanie tovaru na sklad, odpisovanie e-mailov, ceno tvorba, update e-shopu a iné administratívne práce.
Väčšina tovaru je športového charakteru ako napríklad bicykle, lyže, a doplnky okolo toho :)
Hľadáme niekoho kto má skúsenosti s prácou v programe POHODA.

Sme kolektív mladých ľudí, ktorých práca baví a verím, že práve ty budeš jeden z nás.

Teambuildingové a firemné podujatia.
Nákup tovaru za zvýhodnené ceny :)
Budeš súčasťou tímu, ktorý ma cieľ v priebehu pár rokov expandovať.

Tvoj životopis spolu s motivačným listom, prečo by si chcel pracovať v našom tíme, nám zašli prosím prostredníctvom profesie. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Tešíme sa na prácu s Tebou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

POHODA Jazz - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

To, čo si študoval, pre nás nie je tak dôležité ako to, aké máš skúsenosti a máš ochotu sa učiť nové veci a potom ich aplikovať.
Hľadáme niekoho, kto je komunikatívny a dokáže vytvárať dobré vzťahy, kto dokáže mať porozumenie pre zákazníkov, kto nie je lenivý, prijíma zodpovednosť a samostatnosť, je čestný a má ochotu pomôcť.
Taktiež skúsenosti v oblasti predaja/online predaja výhodou.

Začínali sme ako malá rodinná firma Kedzo, s. r. o. (NAJSPORT) ktorá má rada lyžovanie a bicyklovanie.
Na trhu pôsobíme už 7 rokov za ktoré sme vytvorili silnú stabilnú firmu.
Ďakujeme za to aj tisícom spokojným zákazníkom ktorý sa radi k nám vracajú, preto môžeme vyhlásiť, že sme tým pravým špecializovaným cyklo/lyžiarským obchodom.
Snažíme sa každým rokom rásť a dosahovať nové ciele a preto potrebujeme k tomu aj teba :)

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kedzo, s. r. o. - NAJSPORT
Galvaniho 4/b
82104 Bratislava
ID: 3926180  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac