Brigáda v obchode zima 2018/2019

Kedzo, s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých ľudí - študenti, nezamestnaný na pozíciu ASISTENT PREDAJA, v požičiavania lyží a lyžiarskeho vybavenia v špecializovanej predajni NAJLYZE.sk - Bratislava Ružinov a Dúbravka.
plat v čistom: 4 - 5,5 eur/hod záleži od šikovnosti a náročnosti dňa
Veľa zaujímavých benefitov,
skvelý kolektív,
a pritom si viete aj dobre zarobiť.
Preto ak si komunikatívny, ochotný, flexibiliny a máš záujem o šport - najlepšie lyžovanie, snowboarding tak táto práca je určite určená pre teba.
Práca je počas zimnej sezóny od novembra až apríl/máj
záleží len od Vás kedy môžete a koľko budete robiť
pracovná doba je Po-Pi - 10:00-19:00 hod a sobota a nedeľa od 9:00 do 17:00 hod
-možnosť pracovať iba poobede, víkendy, ale aj celé dni
Priemerne za jeden deň dostanete 40,-eur ale aj 50,-eur
V prípade akýchkoľvek otázok, pohovorov, životopisov ma kontaktujte prosím na tel.čísle 0908 025 158 alebo na [email protected]
Ďakujeme

Zamestnanec má možnosť zapožičať si a servisovať lyže zadarmo.
+ zaujímavé platobne podmienky
+ rôzne zľavy na tovar
+ testovanie nových lyží a bicyklov

Informácie o výberovom konaní

Základ je aby ste boli spokojny, a tým pádom budeme aj my.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči zákazníkom, spoľahlivosť, chuť sa učiť novým veciam

Sme firma, ktorá sa nebojí výziev. Progres máme v krvi, a preto hľadáme nových kolegov, ktorí chcú prežiť s nami túto zábavnú cestu. Na trhu sme etablovaní a to je pre teba určite výhoda. Ponúkame iba stabilné pracovné pozície. Určite neváhaj a ozvi sa nám!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3531501  Dátum zverejnenia: 5.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5