Rozvozca jedál - Kebabizňa, reštaurácia s priateľskou atmosférou

Kebabizňa

Miesto práce
Sládkovičova 3, Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4,1 - 7,43 EUR/hod.Mzda cez týždeň od 4,10 €/hod., Mzda v sobotu 5,77 €/hod., Mzda v nedeľu 7,43 €/hod.,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie a spracovávanie telefonických objednávok
- doručenie jedál priamo k dverám hostí
- aktívna výpomoc na prevádzke

- flexibilná pracovná doba v rámci vzájomnej dohody
- príležitosť rozvoja s možnosťou posunu na manažérske pozície
- výnimočný prístup ku kolegom
- jedlo počas pracovnej doby 2x zdarma v hodnote 9,40 e
- zamestnanecká zľava 30%
- školenia zamerané na prácu ale aj na osobnostný rozvoj
- vstupenky na rôzne akcie - koncerty, športové podujatia a i.
- VIP vstupenky na domáce zápasy AS Trenčín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny vodič - PODMIENKOU
- priateľský prístup k hosťom
- potrebný preukaz pre prácu s potravinami
- chuť učiť sa

"Robíme čo ľúbime" je naše motto a zároveň aj životný štýl. Za 7 rokov na trhu sme pochopili, že spokojnosť našich zákazníkov sa odvíja od spokojnosti našich kolegov. Preto nemáme zamestnancov ale kolegov, s ktorými spoločne tvoríme prijateľskou atmosféru. Sme spoločnosť, ktorá sa zameriava na kvalitnú prípravu a servis predaja kebabu. "Nie je kebab ako kebab!"

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3918807  Dátum zverejnenia: 28.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.