Pracovník v reštaurácii - Kebabizňa, s priateľskou atmosférou

Kebabizňa

Miesto práce
Sládkovičova 3, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4,63 EUR/hod.+ Mzda cez týždeň od 4,63 €/hod., + Mzda v sobotu 6,30 €/hod., + Mzda v nedeľu 7,93 €/hod., + osobné ohodnotenie podľa výkonu do 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s pokladňou
- príprava a predaj jednotlivých jedál zákazníkom
- vítanie hostí,
- nosenie jedál na stoly,

- možnosť výberu z dvoch prevádzok v Trenčíne
- flexibilná pracovná doba v rámci vzájomnej dohody
- príležitosť rozvoja s možnosťou posunu na manažérske pozície
- výnimočný prístup ku kolegom
- jedlo počas pracovnej doby 2x zdarma v hodnote 10,00€
- zamestnanecká zľava 30%
- školenia zamerané na prácu ale aj na osobnostný rozvoj
- vstupenky na rôzne akcie - koncerty, športové podujatia a i.
- VIP vstupenky na domáce zápasy AS Trenčín

Informácie o výberovom konaní

- Vek 18 rokov
- preukaz pre prácu s potravinami

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dynamicky rastúca spoločnosť v oblasti gastro hľadá šikovných kolegov na dlhodobú spoluprácu. Našim hosťom okrem chutného a kvalitného jedla ponúkame príjemný zážitok. Ak si priateľský, ochotný a rád sa učíš pridaj sa k nám.

"Robíme čo ľúbime" je naše motto a zároveň aj životný štýl. Za 7 rokov na trhu sme pochopili, že spokojnosť našich zákazníkov sa odvíja od spokojnosti našich kolegov. Preto nemáme zamestnancov ale kolegov, s ktorými spoločne tvoríme prijateľskou atmosféru. Sme spoločnosť, ktorá sa zameriava na kvalitnú prípravu a servis predaja kebabu. "Nie je kebab ako kebab!"

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2713852  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,63 EUR/hod.