Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kebabizňa skladá nový tím, pridaj sa k nám (Pracovník rýchleho občerstvenia)

Kebabizňa Fresh, s. r. o.

Miesto práce
Sládkovičova 3, Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
6,65 EUR/hod.Mzda 5,80 €/hod v čistom zaučený človek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-skladáme nový tím, pridaj sa k nám
- Príprava a predaj jednotlivých jedál hosťom,

+ istota stabilnej práce aj počas krízovej situácie
+ možnosť výberu z dvoch prevádzok v rámci Trenčína -Gen. Svobodu alebo Sládkovičova
+ príležitosť rozvoja s možnosťou posunu na manažérske pozície
+ výnimočný prístup ku kolegom
+ jedlo počas pracovnej doby 2x zdarma v hodnote 12,60 €
+ zamestnanecká zľava 30%
+ školenia zamerané na prácu ale aj na osobnostný rozvoj
+ vstupenky na rôzne akcie - koncerty, športové podujatia a i.

Ak máš 18 rokov a dostal si sa až sme, zavolaj a dohodni si termín pohovoru. Vhodné aj pre matky s deťmi. Tešíme sa na Teba. Vážime si našich kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

+ komunikácia (jednanie s ľuďmi)
+ manuálna zručnosť
+ tímová práca

"Robíme čo ľúbime" je naše motto a zároveň aj životný štýl. Za 10 rokov na trhu sme pochopili, že spokojnosť našich hostí sa odvíja od spokojnosti našich kolegov. Preto nemáme zamestnancov ale kolegov, s ktorými spoločne vytvárame priateľskú atmosféru. Sme prevádzka rýchleho občerstvenia s kvalitným jedlom a priateľským prístupom k našim hosťom. "Nie je kebab ako kebab

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4445168  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,65 EUR/hod.