Quality Planning

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 5, Prešov
Termín nástupu
dohododu
1 125 - 1 350 EUR/mesiac+ finančný príspevok na stravné 4,70€/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-plánovanie kvality z projektovej požiadavky
-analýza a dokumentovanie rozpoznateľných slabých miest, vypracovanie nápravných opatrení, vrátane monitorovania účinnosti a dodržiavania termínov
-údržba APQP priečinka, P-FMEA, C-Plan, P-FLOW do začiatku sériovej výroby
-vytvorenie prvotných vzorových testovacích správ pre PPAP a VDA a zároveň koordinácia so zákazníkmi
-spracovanie interných a externých reklamácií v priebehu projektovej fázy
-vytvorenie pracovných postupov pre testovacie a meracie technológie
-zodpovednosť za zhodu so všetkými zákonmi, vyhláškami, štandardmi a reguláciami

​- dlhodobá práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
​- ročná valorizácia mzdy
​- príspevky pri pracovnom jubileu, sociálna výpomoc
​- možnosť odborného a osobnostného rastu
​- jazykové a odborné vzdelávanie
​- firemné akcie a teambuildingy
​- možnosť využívať kartu Multisport
​- 13.plat
​- príspevok na stravovanie nad rámec ZP
​- mladý a dynamický kolektív​

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/ elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

manažérstva kvality

Počet rokov praxe

2

-dobré technické a obchodné porozumenie
-znalosť metód manažérstva kvality, najlepšie v medzinárodnom automobilovom priemysle
-ochota cestovať po svete
-Automotive Core Tools
-zodpovednosť
-flexibilita
-komunikatívnosť

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. sa zaoberá výrobou v oblasti automotívu a je súčasťou medzinárodného koncernu Amphenol zamestnávajúceho viac ako 90 000 ľudí v rôznych krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4803775  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 125 EUR/mesiac