Brigáda na pozíciu Technik na obdobie letných dovoleniek v 3-zmennej prevádzke alebo vo výhodných 12-hodinových zmenách

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 5, Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
5 EUR/hod.+ všetky zákonné príplatky - nočné, sobota, nedeľa, sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie a kontrola strojov
- doplňovanie materiálu a odstraňovanie odpadu zo strojov
- úprava nastavení rozmerov v prípade odchýlok
- vedenie pracovnej dokumentácie
- manipulácia s materiálom a hotovým výrobkom

- po dohode je možná brigáda aj počas roka

Pozri si naše prezentačné video, aby si mal prehľad o tom ako to u nás vyzerá:

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

- technické zameranie
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- práca s PC

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. sa zaoberá výrobou v oblasti automotívu a je súčasťou medzinárodného koncernu Amphenol zamestnávajúceho viac ako 90 000 ľudí v rôznych krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4581784  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.