Referent/ka personálneho oddelenia

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 5, Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 320 EUR/mesiac- 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme trpezlivú, priateľskú, no asertívnu posilu.
- správa mzdovo-personálnej agendy v programe MK SOFT, t.j. dochádzka, neprítomnosť, výkon, aktualizácia osobných údajov a pod.
- príprava a spracovanie podkladov pre tvorbu miezd zamestnancov
- plánovanie, zabezpečovanie, evidencia a vyhodnocovanie interných a externých školení pre pracovníkov s ohľadom na odborné, koncernové, zákaznícke a legislatívne požiadavky a špecifiká
- vedenie agendy všetkých školení "en block" v programe CAPS i v osobných zložkách zamestnancov
- spolupráca pri nábore, úvodných školeniach a adaptácii nových zamestnancov
- príprava, evidencia a vyhodnocovanie motivačných pohovorov so zamestnancami
- spolupráca s personálnymi agentúrami
- prezentácia zverenej agendy pri interných a zákazníckych auditoch aj v cudzom jazyku
- tvorba, realizácia a vyhodnotenie ankety spokojnosti zamestnancov
- sledovanie a dodržiavanie pracovno-právnej legislatívy
- príprava štatistík a reportov v danej oblasti
- zefektívnenie zverených procesov a činností, zavádzanie zmien do praxe, vrátane zavádzania nových systémov

- dlhodobá práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- ročná valorizácia mzdy
- príspevky pri pracovnom jubileu, sociálna výpomoc
- možnosť odborného a osobnostného rastu
- jazykové a odborné vzdelávanie
- firemné akcie a teambuildingy
- Multisport karta

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu:
[email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika - vyžaduje sa znalosť platnej legislatívy

Počet rokov praxe

3

- dôslednosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- flexibilita

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. sa zaoberá výrobou v oblasti automotívu a je súčasťou medzinárodného koncernu Amphenol zamestnávajúceho viac ako 90 000 ľudí v rôznych krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4537353  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac