Montážny pracovník na strihárni

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 5, Prešov
Termín nástupu
dohodou
826 EUR/mesiac+ 15% osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe + polročné odmeny, dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou budú prípravné práce pre montáž káblových zväzkov. Budeš mať na starosti obsluhu zariadenia pre strihanie materiálu podľa technickej a výkresovej dokumentácie a následnú kontrolu nastrihaného materiálu. Práca sa vykonáva v 3-zmennej prevádzke.

Pozri si naše prezentačné video, aby si mal prehľad o tom ako to u nás vyzerá:

- polročné odmeny
- pravidelné prehodnocovanie platu
- v rámci motivačného programu (zlepšovacie návrhy) možnosť získať finančnú odmenu a deň dovolenky naviac
- finančný príspevok na stravné
- práca v stabilnej zahraničnej firme s perspektívou osobného rastu
- príjemný kolektív
- práca priamo v Prešove - dobrá dostupnosť spojov
- zaistená doprava zo smerov Lipany a Gelnica

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od teba očakávame, že budeš zodpovedný, flexibilný človek s chuťou pracovať. Takisto je veľmi dôležité, aby ti nechýbala manuálna zručnosť, dôslednosť a dobré komunikačné schopnosti.

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. sa zaoberá výrobou v oblasti automotívu a je súčasťou medzinárodného koncernu Amphenol zamestnávajúceho viac ako 90 000 ľudí v rôznych krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4325352  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 826 EUR/mesiac