Referent - Supply Chain (Zákaznícka podpora)

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 5, Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie objednávok a komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- riadenie objednávok a zakladanie do SAPu
- kontrola plnenia objednávok v spolupráci s výrobou
- vedenie príslušnej dokumentácie - dodacie listy, faktúry, objednávky a ďalšie expedičné doklady
- organizácia preskladnenia a dopravy tovaru k zákazníkovi
- komunikácia s colným agentom a s dodávateľmi materiálu
- účasť na meetingoch s dodávateľom/ zákazníkom
- podieľanie sa na reklamačnom manažmente
- riešenie eskalácie v rámci celej materiálovej dispozície (materiál, preravné obaly atď.)

- dlhodobá práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- pravidelné prehodnocovanie mzdy
- možnosť odborného a osobnostného rastu
- jazykové vzdelávanie priamo v priestoroch spoločnosti
- športové aktivity a firemné akcie
- možnosť využívať kartu Multisport

Informácie o výberovom konaní

profesijný životopis nám zašlite na e-mailovú adresu :
[email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, logistika, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

zákaznícky servis a logistika v oblasti automotiv

Počet rokov praxe

2

- dôslednosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- flexibilita

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. sa zaoberá výrobou v oblasti automotívu a je súčasťou medzinárodného koncernu Amphenol zamestnávajúceho viac ako 90 000 ľudí v rôznych krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4060709  Dátum zverejnenia: 23.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac