Ponúkame brigády na obdobie letných dovoleniek ako operátor výroby v 3-zmennej prevádzke alebo vo výhodných 12-hodinových zmenách

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 5, Prešov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
4,1 EUR/hod.+ všetky zákonné príplatky - nočné, soboty, nedeľa, sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent a hľadáš si brigádu na leto ?
Tak práve MY hľadáme TEBA!!!
Si zodpovedný/á, spoľahlivý/á a manuálne zručný/á? Obsadzujeme voľné pracovné miesta na pracovnú pozíciu montážny/a pracovník/-čka do 3 - zmennej prevádzky.
Získaj aj ty príplatky za NADČAS, v NOCI aj cez SVIATOK.

MOŽNOSŤ 12-HODINOVÝCH ZMIEN!

Tvojou náplňou práce bude obsluha výrobných liniek, montáž komponentov a montáž káblových zväzkov.

Pre získanie lepšej predstavy o tom ako to u nás vyzerá si pozri naše video:

Zaregistrovať sa môžeš už DNES, aby si mali istú brigádu počas letných prázdnin.
Zabezpečená doprava smer Sabinov, Lipany pred a po každej zmene.

Informácie o výberovom konaní

- vek nad 18 rokov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- dôslednosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- ochota a chuť pracovať na zmeny

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. sa zaoberá výrobou v oblasti automotívu a je súčasťou medzinárodného koncernu Amphenol zamestnávajúceho viac ako 90 000 ľudí v rôznych krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3312247  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,1 EUR/hod.