Technik na úseku výroby - zoraďovač

KE Prešov Elektrik, s.r.o.

Miesto práce
Jilemnického 5, Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ príplatok 10% po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme ťa pozvali do nášho mladého a dynamického kolektívu technikov-zoraďovačov, ktorí pracujú na 3 pracovné zmeny a starajú sa o správne nastavenie výrobných strojov a zariadení ako aj o ich údržbu a celkové technické zabezpečenie prevádzky. Sme stabilná zahraničná firma, ktorá neustále rastie a rozvíja sa. Disponujeme najmodernejšou technológiou v oblasti automotivu a svojich zamestnancov si zaškoľujeme priamo v praxi vo výrobe.

Si technického zamerania a rád sa v tomto smere vzdelávaš ďalej?
Lákajú ťa stroje, roboty, automatizované linky a nevadia ti ani merania?
Máš záujem o prácu v automotive?

Ak si si na všetky tieto otázky odpovedal ÁNO, potom si to práve ty koho hľadáme!

Pre bližší obraz o našej spoločnosti si pozrite naše prezentačné video:

- pristupuj k práci zodpovedne a MESAČNÝ DOCHÁDZKOVÝ BONUS ako aj POLROČNÁ ODMENA sú tvoje
- ako nadnárodná spoločnosť ponúkame možnosť jazykového vzdelávania
- kariérny rast závisí len od tvojej šikovnosti a práce
- v rámci motivačného programu môžeš za svoje zlepšovacie návrhy získať finančnú odmenu a deň dovolenky naviac
- k dispozícii máme možnosť využívania karty Multisport
- zaručené je každoročné prehodnocovanie mzdy
- organizujeme pre zamestnancov firemné akcie - Rodinný deň v letnom období a Vianočný večierok

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis nám zašlite na e-mailovú adresu :
[email protected]

V prípade záujmu ti ponúkame nezáväzné predstavenie výrobných priestorov.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/ technika/ elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?
V prvom rade zodpovednosť, dôslednosť, flexibilnosť a dobrú komunikáciu pri práci.
Bolo by super ak už máš nejaké tie skúsenosti so senzorikou alebo prácou ako mechatronik (no nemusíš).

Spoločnosť KE Prešov Elektrik, s.r.o. sa zaoberá výrobou v oblasti automotívu a je súčasťou medzinárodného koncernu Amphenol zamestnávajúceho viac ako 90 000 ľudí v rôznych krajinách sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1682878  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac