Можливість для людей з України

IT Tester - manuálne testovanie aplikácií

KDC, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacNástupná mzda je závislá od skúseností uchádzača a je predmetom dohody. Štandardom je 13 a 14 plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude podieľať sa na testovaní nami vyvíjaných aplikácií. Začnete ako manuálny tester pre frontend a backend.
Patrí k tomu aj
- vytváranie testovacích scenárov na základe analytických podkladov
- manuálne testovanie aplikácií a zaznamenávanie výsledkov testovania
- spolupráca pri tvorbe užívateľskej dokumentácie
- spolupráca s tímami analytikov a developerov
Postupom času môžete rásť aj v oblasti automatizovaných testov.

Naše aplikácie vyvíjame profesionálnym spôsobom za použitia najmodernejších technológií a postupov.

stabilné zamestnanie, možnosť odborného a osobného rastu, kvalitné technické vybavenie, možnosť získať profesionálnu certifikáciu v oblasti testovania, pružný pracovný čas, moderné, príjemné pracovné prostredie neďaleko centra mesta, priateľská atmosféra a výborní kolegovia…
Možný 100% homeoffice, alebo čiastočný homeoffice podľa preferencie zamestnanca

Zaslaním vašeho životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov za účelom tohoto výberového konania. Uvítali by sme aj informáciu, prečo by ste chceli pracovať ako Tester softvérových aplikácií. Na základe Vami zaslaných informácií Vás budeme informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame dobré logické myslenie, zmysel pre detail a schopnosť tímovej práce. Podmienkou je Vaša skúsenosť v oblasti informačných technológií, ideálne z testovania softvérových aplikácií. Mali by ste ovládať SQL, mať skúsenosti s UML aspoň na mierne pokročilej úrovni. Znalosť testovacích nástrojov je výhodou.

Spoločnosť KDC, s.r.o. je stabilná slovenská IT spoločnosť zameraná na vývoj softvérových aplikácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4362956  Dátum zverejnenia: 21.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac