Можливість для людей з України

Junior Programátor - frontend, alebo backend

KDC, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacNástupná mzda je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom dohody počas výberového konania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude podieľať na vývoji nových projektov ako aj rozvoji súčasných softvérových riešení, spolupracovať s tímami programátorov, analytikov a testerov.
V závislosti od Vašich skúseností a preferencií môžete u nás nájsť uplatnenie ako backend, alebo frontend programátor v oblasti aplikácií pre hrubého klienta, alebo web aplikácií. Budete odborne rásť prácou na projektoch v spolupráci so skúsenými kolegami, ako aj využitím online školení.

Stabilné zamestnanie, možnosť odborného a osobného rastu, kvalitné technické vybavenie, možnosť získať profesionálnu certifikáciu, pružný pracovný čas, moderné, príjemné pracovné prostredie neďaleko centra mesta, karta Multisport, nadštandardná cena stravného lístka, ovocie, káva/čaj na pracovisku, ale hlavne priateľská atmosféra a výborní kolegovia…
Možný 100% homeoffice, alebo čiastočný homeoffice podľa preferencie zamestnanca

Zaslaním vašeho životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov za účelom tohoto výberového konania. Uvítali by sme aj informáciu, prečo by ste chceli pracovať ako Junior Programátor. Na základe Vami zaslaných informácií Vás budeme informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V závislosti od Vašeho budúceho smerovania budete využívať niektoré z dole uvedených:
- Visual Studio
- .NET, C#, Blazor
- JavaScript, Vue
- UML a niektorý z case nastrojov Select Architect, Enterprise Architect
Uvítame tvorivých ľudí, ktorí radi prispievajú k vylepšeniu riešení.
Podmienkou sú skúsenosti v oblasti programovania aspoň zo školských projektov.

Spoločnosť KDC, s.r.o. je stabilná slovenská IT spoločnosť zameraná na vývoj softvérových aplikácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3993001  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac