C# programátor - Medior

KDC, s.r.o.

Garbiarska 5, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacNástupná mzda je uvedená ako hodnota od, je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom dohody počas výberového konania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude podieľať na vývoji nových a rozvoji existujúcich softvérových aplikáci (backend, frontend), spolupracovať s tímami analytikov a testerov.

možnosť odborného a osobného rastu
pružný pracovný čas, home-office podĺa dohody
moderné, príjemné pracovné prostredie
kvalitné technické vybavenie
priateľská atmosféra a výborní kolegovia
firemné akcie, športové aktivity
karta Multisport
príspevok zamestnávateľa do III.piliera
káva, čaj, ovocie na pracovisku

Zaslaním vašeho životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov za účelom tohoto výberového konania. Uvítali by sme aj informáciu, prečo by ste chceli pracovať ako .NET, C# Programátor. Na základe Vami zaslaných informácií Vás budeme informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Základy

Očakávame analytické myslenie a skúsenosti v oblasti programovania.

Spoločnosť KDC, s.r.o. je stabilná slovenská IT spoločnosť zameraná na vývoj softvérových aplikácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3629250  Dátum zverejnenia: 5.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac