Developer – part-time pre študentov

KDC, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností od 5€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KDC sa špecializuje na vývoj aplikácií s využitím Microsoft technológií.

Ponúkame zaujímavý part-time job počas letných prázdnin, ako aj počas semestra. Ponuka je určená pre študentov vysokých škôl, ktorí by chceli programovať a učiť sa na reálnych softvérových projektoch.

Pošlite nám svoje CV a motivačný list a zabojujte o miesto u nás.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Podmienkou je znalosť C#
Výhodou môžu byť Vaše skúsenosti z SQL a UML

Spoločnosť KDC, s.r.o. je stabilná slovenská IT spoločnosť zameraná na vývoj softvérových aplikácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3420935  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa skúseností od 5€/hod