IT Tester - manuálne/automatizované testovanie aplikácií

KDC, s.r.o.

Miesto práce
Garbiarska 5, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
5 EUR/hod.finálne platové ohodnotenie na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- vytváranie testovacích scenárov na základe analytických podkladov
- manuálne/automatizované testovanie aplikácií a zaznamenávanie výsledkov testovania
- spolupráca pri tvorbe užívateľskej dokumentácie
- spolupráca s tímami analytikov a developerov
Naše aplikácie vyvíjame profesionálnym spôsobom za použitia najmodernejších technológií a postupov.

možnosť odborného a osobného rastu
kvalitné technické vybavenie
možnosť získať profesionálnu certifikáciu v oblasti testovania
pružný pracovný čas a home-office na vyžiadanie
moderné, príjemné pracovné prostredie neďaleko centra mesta
priateľská atmosféra a výborní kolegovia
káva, čaj, ovocie na pracovisku

Zaslaním vašeho životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov za účelom tohoto výberového konania. Uvítali by sme aj informáciu, prečo by ste chceli pracovať ako Tester softvérových aplikácií. Na základe Vami zaslaných informácií Vás budeme informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie
zmysel pre detail

Spoločnosť KDC, s.r.o. je stabilná slovenská IT spoločnosť zameraná na vývoj softvérových aplikácií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2445275  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.