Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo KD Partners s.r.o.

Kuchár/kuchárka

KD Partners s.r.o.

Miesto práce
Kráľovský dvor, Dvojkrížna, Vrakuňa
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Riadenie a zodpovednosť za plynulý chod zmeny v kuchyne

- Zodpovednosť za vydané jedlo
​- Zodpovednosť za objednávanie tovaru a skladové zásoby
​- Zodpovednosť za dodržiavanie poriadku a nariadení na pracovisku
​- Počas pracovného týždňa varenie denného menu
​- Skladba denného menu

- plat: 110€-135€/deň v čistom

- strava a pitný režim zabezpečený (2x denne jedlo podľa vlastného výberu zadarmo, sóda a káva neobmedzene)
​-  Zľava 30% na konzumáciu aj mimo pracovnej doby​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Náš zákazník, náš kráľ
Reštaurácia a piváreň Kráľovský dvor je ideálne miesto na akúkoľvek príležitosť. Slovenská a česká tradičná poctivá kuchyňa, čapované pivá, lahodná káva, moderný interiér s kapacitou 150 miest, detské ihrisko a vlastné parkovisko.

Každý si u nás nájde svoje. Cez pracovný týždeň pripravujeme obedové menu. Fanúšikovia si môžu u nás vychutnať športové prenosy, rodiny s deťmi určite ocenia víkendové obedy a večere. Sme pre vás pripravení zrealizovať narodeninové, rodinné oslavy, svadby alebo firemné akcie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Holeš
Tel.: +421910133171
E-mail: poslať životopis
ID: 4827202  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac