Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy

KD IFS Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 800 EUR/mesiacDenná mzda 80,- eur + mesačný dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI
Vedenie nákladných motorových vozidiel nad 3,5tony: ťahač + náves.

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ
V prípade záujmu, nám prosím pošlite svoj životopis v Slovenskom jazyku. Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v spoločnosti KD IFS Slovakia, s.r.o.. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadovanú kvalifikáciu.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY
Dobrý technický stav vozidiel EURO V EEV a EURO VI. Zázemie v serióznej spoločnosti.
Výplata v dohodnutom termíne. Práca len počas pracovného týždňa. Jazdí sa SK, HU, CZ.
Možnosť parkovať doma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vodič nákladného motorového vozidla

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti na pozícii vodič.
Znalosť iných jazykov (Maďarský, Nemecký, Anglický) veľkou výhodou.

KD IFS Slovakia, s.r.o. je rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť ktorá úspešne pôsobí na slovenskom trhu. Spoločnosť poskytuje svoje komplexné služby v oblasti logistiky.

KONTAKT
Kontaktná osoba: Tomáš Drančík
Tel.: +421918347756
E-mail: [email protected]

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2812236  Dátum zverejnenia: 22.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac