Reagujte bez životopisu

Špeditér

KCS, s.r.o.

Miesto práce
Gabčíkovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac+odmeny, provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčové činnosti:
* preberá a spracováva objednávky, organizuje prepravu, zaisťuje spätnú väzbu,
* objednáva dopravu v závislosti na čase nakládky, vykládky a cenníku,
* kontroluje včasnosť pristavenia a odjazdu z nakládky,
* pripravuje reporty pre potreby vedúceho oddelenia resp. zákazníka,
* operatívne rieši s dopravcami problémy počas prepravy,
* rieši nezrovnalosti s partnermi i dopravcami,
* dodržiava platné procedúry kvality týkajúce sa pracovného zaradenia;

Ponúkame:
• Prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu,
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu ,
• Zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody,

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou KCS, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Timocom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

špeditér

komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, bezkonfliktnosť, prax v odbore vítaná

medzinárodná preprava

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4333913  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac