Stolár, tesár - Francúzsko

KC, Slovakia Plus, s. r. o.

Miesto práce
Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
3 600 - 4 000 EUR/mesiacPráca na živnosť prípadne TPP. Mzda od 18,00 € / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s drevom vo Francúzsku - príprava, montáž, stavba a izolácia krovu. Drevené obklady, terasy, pergoly, altánky atď. Montovanie a osádzanie kuchýň, kúpeľní. Pokládka drevených podláh a schodísk. Rôznorodá a zaujímavá práca.

Pracovníkom hradíme v plnej výške cestovné náklady firemným vozidlom a ubytovanie, ktoré aj zabezpečujeme. Nastavenie turnusov dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stolár, Tesár

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Vyučenie v obore nie je podmienkou, skúseností vítané, prácu zaučíme. Znalosť francúzskeho jazyka - základy stavbárskeho slovníka (min úroveň A2).

Spoločnosť sa zaoberá stavebnou činnosťou vo Francúzsku, mechanickými a elektro montážami v Nemecku a EU.
ID: 4326203  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac